Árverés 90 Bt.
1073 Budapest, Erzsébet krt. 37. I/11.
Tel/Fax: 201-66-94

173. - Numizmatika, militária árverés

Időpontja: 2018-04-20 17:00:00
Tétel szám Kép Leírás Állapot Kikiáltási ár
1 Birkózó Világbajnokság 1986 Budapest jelvénye eredeti tűvel, szép állapotban. 1000
2 Kinizsi S.E. (az 50-es években az FTC neve volt), Ujpest, Petőfi SE. gomblyuk jelvényei. 4500
3 Szent László Sporthét 1944 gomblyuk levente jelvény. 3000
4 Csodaszarvas Cserkész sapkajelvény. 2000
5 Magyar Szociáldemokrata Párt 1945. előtti tűzzománcos gomblyuk jelvénye Jerouschek gyártói jelzéssel, szép állapotban. R 2500
6 Magyar Nemzeti Párt tűzzománcos, rátétes gomblyuk jelvénye szép állapotban. 2000
7 Nem, Nem Soha (Területvédő Liga), Igazságot Magyarországnak és Brassó-Arad-Temesvár tűs és gomblyuk irredenta jelvények szép állapotban. 6000
8 IV. Károly koronázási jelvény eredeti tűvel, szép állapotban. 5000
9 Aranygyapjas rend aranyozott ezüst miniatűrje szép állapotban. R 16000
10 I. világháborús jótékonysági sapkajelvény "Az elesett tüzérek özvegy- és árvaalapja javára – A rőth szakállú császár ébredése c. előadás a Bécsi Burgtheaterben 1917-ben eredeti tűvel, szép állapotban. R 15000
11 Máltai Kereszt tűzzománcos, fekete szalagon, szép állapotban. 6000
12 II. Lengyel Légió keresztje 1918. piros-fehér szalagon, szép állapotban. 5000
13 Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége tűzzománcos gomblyuk jelvénye szép állapotban. 2000
14 VII. ker Levente Egyesület tűzzománcos jelvénye eredeti tűvel, szép állapotban. 3500
15 Magyar Céllövők Országos Szövetsége aranyozott (ezüst?) jelvénye, hátoldalon Berán N. gyártói és mesterjeggyel, eredeti tűvel, szép állapotban. 2000
16 Hegyi Szent Bernát Oltalmazz Minket régi turista jelvény Berán Lajos mesterjeggyel, hátoldali TÖRV.VÉD és gyártói beütéssel eredeti tűvel, szép állapotban. 3000
17 Természetimádók Társasága tűzzománcos miniatűr gomblyuk jelvénye szép állapotban. 2000
18 EDISON 1898 Budapest tűzzománcos régi kerékpáros jelvény hátoldalán a gyártói jelzés JEROUSCHEK, hozzá WEIS Manfred Csepel kerékpáros tűzzománcos jelvények jó állapotban. 5000
19 Atlétikai Európa Bajnokság 1966 Budapest bírói jelvénye és az 1954. évi XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság magyar rendezői jelvénye, mindkettő tűzzománcos kivitelben, eredeti tűkkel, szép állapotban (az EB jelvényen apró zh.). 3500
20 Magyar Kutyatenyésztők Országos Egyesülete nagy díszjelvénye 48 x 41 mm méretben, tűzzománcos kivitelben, eredeti tűvel, szép állapotban. 3000
21 Magyar Kötelességteljesítési Mozgalom ritka műanyag jelvénye (A szervezet a II. világháború után jótékonysági mozgalmakat szervezett). R 1500
22 Magyarok Világszövetsége tűzzománcos gomblyuk jelvénye, tetején a Magyar Szent koronával tűzzománcos kivitelben, szép állapotban. R 2500
23 TRIANON gyászjelvény festett kivitelben, eredeti tűvel, szép állapotban. 1200
24 Magyar Tűzkereszt II. osztályú szalagsáv miniatűrje. 2000
25 III. Birodalom Téli Hadjárat eredeti emlékérme eredeti szalagon, szép állapotban. 8000
26 BELSPED tűzzománcos gomblyuk jelvény szép állapotban. 1500
27 Komló Építéséért Emlékérem ezüst és bronz fokozata eredeti, szép állapotban. 3200
28 Földalatti Vasút Emlékérem ezüst fokozata eredeti, szép állapotban. 3000
29 MEZŐŐR, Rákosi korabeli számozott (5301) szolgálati jelvénye eredeti tűvel, szép állapotban. RR 8000
30 MNB 3.000,- Ft-os ezüst emlékpénz az Európai Unió Tanácsának magyar elnöksége 2011-ben. RR 6500
31 PAX-TING 1939 – Leány Cserkész találkozó tűzzománcos rátétes jelvénye eredeti tűvel, szép állapotban. R 4000
32 Magyar Olimpiai Bizottság díszjelvénye eredeti tűvel, szép állapotban, eredeti dobozában. 1600
33 Corvin Áruház régi (1930-as évek) számozott (771) szolgálati jelvénye eredeti tűvel, tűzzománcos kivitelben, jó állapotban (két apró zh.). RR 3000
34 Vaskorona Rend eredeti háromszög szalagja kiváló állapotban, hozzá Bronz Katonai Érdemérem szalagsávja hímzett miniatűrrel jó állapotban. 5000
35 I. Ferenc József Hadiérem (1873. december 2.) eredeti "moaré" szalagja és a Katonai Érdemkereszt hadiszalagos sávja kardokkal, szép állapotban. 3000
36 Berán Lajos: Ferencvárosi Torna Club 1899, 59 x 39 mm méretű kétoldalas ezüst (47,5 gr) plakett agárfejes fémjellel, patinás szép állapotban (HP.1349.). 5000
37 Berán Lajos: Ferencvárosi Torna Club 1899, 59 x 39 mm méretű kétoldalas bronz plakett szép állapotban (HP.1349.). 1500
38 Berán Lajos: Ferencvárosi Torna Club 1899, 59 x 39 mm méretű kétoldalas ezüst (49,2 gr) plakett, nem fémjelzett, patinás szép állapotban (HP.1349.). 4000
39 Berán Lajos: Ferencvárosi Torna Club 36 mm átm. (fül nélkül) kétoldalas ezüst (24,1 gr - szalaggal együtt) érem extra füllel, zöld-fehér eredeti szalagon, patinás szép állapotban. 2500
40 Berán Lajos: Ferencvárosi Torna Club 36 mm átm. (fül nélkül) kétoldalas bronz (24,1 gr - szalaggal együtt) érem extra füllel, zöld-fehér eredeti szalagon, szép állapotban. 1000
41 Berán Lajos: Ferencvárosi Torna Club 30 mm átm. (fül nélkül) kétoldalas ezüst (15,8 gr - szalaggal együtt) érem extra füllel, zöld-fehér eredeti szalagon, patinás szép állapotban. 2000
42 Debreczeni Torna Egyesület / II. díj 909.IX.12.– koszorús, 48 mm átmérőjű ezüstözött bronzérem 430 mm hosszú, 42 mm széles dupla nemzeti színű szalagon, szép állapotban. 2000
43 Debreceni Torna Egyesület /I. díj 909.IX.12. – 40 mm átmérőjű ezüstözött bronzérem 430 mm hosszú, 42 mm széles dupla nemzeti színű szalagon, szép állapotban. 2000
44 A.A.C. / I / 1909. 40 mm átm. ezüst (21,0 gr súlyú 950 ‰ fin.) érem és A.A.C./ II. /1909. – 33 mm átmérőjű ezüst (11,9 gr súlyú 950 ‰ fin.) érem, mindkettő patinás, szép állapotban. 3000
45 A. Weinberger: W.A.F. / 400 m STAFETTE 55x55 mm méretű egyoldalas bronzplakett balra futó alakkal, szép állapotban. 1000
46 Ligeti Miklós: PESTI MAGYAR KERESKEDELMI BANK T.S.E. / 1911-1936 58x68 mm méretű egyoldalas bronz plakett (hátoldalon LUDVIG BP gyártójellel), szép állapotban. 1200
47 FÁBRI: MAGYAR ATLÉTIKAI CLUB / MAC – GERENDAY – DÍJ – 1912 49x81 mm méretű egyoldalas bronz plakett, szép állapotban. 2000
48 FÁBRI: MAGYAR ATLÉTIKAI CLUB / 100 Yard KIRÁLY – DÍJ – 1911.X. 1. I. DÍJ 49x81 mm méretű egyoldalas ezüst (55,4 gr súlyú) plakett, szép, patinás állapotban, Dianás fémjellel. 6000
49 E.K.: BUDAPESTI ATLÉTIKAI KLUB / 1900 – 36,5 mm átmérőjű ezüstérem I. / 4 x 100 staf / 911. V. 25. / olympiai congr. karcolt beírással, 23,2 gr súlyú (szalaggal együtt) eredeti háromszög szalagon, agárfejes fémjellel. 2200
50 3 db külföldi sportérem szalag nélkül. 900
51 A MAGYAR ATLÉTIKAI SZÖVETSÉG DÍJA 31x31 mm méretű egyoldalas bronzérem / MAGYAR – SVÉD ATHLÉTIKAI VIADAL 1914. JUN. 28-29. hátoldali vésettel, szép állapotban. 800
52 2 db koronás magyar címeres, 1 db olasz (zöld - fehér - piros színezésű) textil sportjelvény (egyik magyar MEFSOK felirattal). 2000
53 3 db textil sportjelvény (korona nélküli magyar címer, MAC - molyrágta, fekete-fehér pajzs alakú, nagyméretű). 1000
54 Felvidék Visszatér 1938. emlékérem szalag nélkül, hozzá IV. Károly sebesülési érem sáv nélküli szalag. 1600
55 A Vörös Kereszt tiszti Díszjelvénye hadiékítménnyel 1864-1914 Dianás fémjeles (hátoldali pajzs hiányzik), jó állapotban. 80000
56 "Marienkreuz" aranyozott feliratú eredeti lovagkereszt doboz, Mayer&Schöne belső arany cégjelzésű, szép állapotban. 16000
57 BUDAPESTI TORNA CLUB / 1885 fölső tűzzománcos jelvényes, láncon függő ezüstözött bronz (?) 32 mm átmérőjű érem patinás, szép állapotban. 2000
58 KÜZDJ ÉS BIZVA BIZZÁL feliratú nyolcszögletes és T. C. vésetű 28 mm átm. ezüst (FÁBRI – agárfejes – 12,0 gr. súlyú) sportérmek eredeti szalagon, szép állapotban. 2200
59 Magyar Atlétikai Club 1875 4 db fém sportérem. 1200
60 Magyar Testgyakorlók Köre ezüst és bronz Versenydíj nyolcszögletes érme, (ezüst 13,7 gr agárfejes fémjellel) szalaggal, szép állapotban. 2000
61 Magyar Testgyakorlók Köre (32,3 és 14,2 gr agárfejes fémjellel) ezüst Versenydíj nyolcszögletes érme, szalaggal, szép állapotban. 4200
62 Kassai AtlétikaiClub (1903) (23,2 gr agárfejes fémjellel) ezüst és bronz nyolcszögletes sportérem eredeti ötszögletű szalagon, szép állapotban. 3200
63 Vésetlen nyolcszögletes és 29 mm átm. kerek ezüstözött bronzérmek atléta alakkal, hátoldali koszorúval, eredeti háromszög szalagon, szép állapotban. 1000
64 Magyar Athlétikai Club nyolcszögletes ezüst (15,8 gr agárfejes fémjel) és bronz versenydíj érem háromszög szalagon, szép állapotban. 2200
65 Budapest Egyetemi Athlétikai Club 34 mm átm. ezüstözött bronz versenydíj érme (S. G. A. gyártói jellel) eredeti háromszög szalagon (Budapest színeivel), szép állapotban. 1000
66 A M. Kir. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sport Egyesülete (1903) nyolcszögletű ezüst (16,3 gr agárfejes fémjel) és bronz sportérme eredeti szalagon, szép állapotban. 2200
67 Ép Testben Ép Lélek Versenydíj feliratú, Sz. A. K. / 1910.IX.11. I. vésetű koszorús (16,5 gr agárfejes fémjel, S. G. A. gyártójel) és egyező feliratú és vésetű (de II.) (15,1 gr agárfejes fémjel, S. G. A. gyártójel) ezüst sportérmek, eredeti szalagon, szép állapotban. 3200
68 Ép Ész Csak Edzett Testben Él / Versenydíj feliratú és Lelle 1905 100 j. I., továbbá Lelle 1905 200m gát I. vésetű ezüstözött bronzérmek eredeti szalagon, szép állapotban. 1800
69 Budapesti Egyetemi Athlétikai Club Versenydíja ezüst (19,1 gr agárfejes fémjel) és bronzérem eredeti szalagon (Budapest színeivel), szép állapotban. 2400
70 Újpesti Torna Egyesület fölső babérkoszorús ezüst (29,2 gr agárfejes fémjel, S. G. A. gyártójel) sportérem eredeti szalagon, szép állapotban. 3000
71 Ép Ész Csak Edzett Testben Él / Versenydíj feliratú és Lelle 1905 s. d. I., továbbá Lelle 1905 m. u. I. vésetű ezüstözött bronzérmek eredeti szalagon, szép állapotban. 1800
72 Sárospataki Akadémiai Athlétikai Club nyolcszögletes ezüst (25,0 gr. agárfejes fémjel SCHEID gyártójel) és bronzérem eredeti szalagon, mindkettő 1909.VIII. 29. vésettel, szép állapotban. 3200
73 Sárospataki Akadémiai Athlétikai Club nyolcszögletes, teljes babérkoszorús ezüstérem (27,9 gr. agárfejes fémjel SCHEID gyártójel) eredeti szalagon, 1909. VIII. 29. vésettel, szép állapotban. 3200
74 KEAC (kolozsvári Egyetemi Athlétikai Club) nyolcszögletes ezüst (14,6 gr agárfejes fémjel S. G. A. gyártói jel) sportérem eredeti szalagon, szép állapotban. 1600
75 MTE (Munkás Testedző Egylet) 911..V/14. vésetű nyolcszögletes ezüstérem (24,6 gr agárfejes fémjel S. G. A. gyártói jel) sportérem eredeti szalagon, szép állapotban. 1800
76 T. A. C. I. díj vésetű nyolcszögletes és nyolcszögletes koszorús ezüst sportérmek (24,8 gr, 17,6 gr agárfejes fémjel S. G. A. gyártói jel) sportérem eredeti szalagon, szép állapotban. 3200
77 Magyar Athlétikai Szövetség versenydíja feliratú, 100Y Síkf. Bajn. III. 1909 vésetű bronzérem eredeti szalagon, szép állapotban. 1000
78 Magyar Athlétikai Szövetség versenydíja feliratú, Magyarország 100Yardos Síkfutó Bajnokság II. 1910. vésetű ezüstérem (22,2 gr agárfejes fémjel JF mesterjegy) eredeti szalagon, szép állapotban. 2000
79 Magyar Athlétikai Szövetség versenydíja feliratú, Magyarország 100Y Síkfutó Bajnokság II. 1914. vésetű ezüstérem (22,7 gr agárfejes fémjel JF mesterjegy, Vés Exner K.) eredeti szalagon, szép állapotban. 2000
80 Budapesti Posta- és Távíró Tisztv. Sport Egylete feliratú ezüstérem (18,7 gr. agárfejes fémjel, S. G. A. gyártójel) eredeti szalagon, szép állapotban. 1600
81 Budapesti Posta- és Távíró Tisztv. Sport Egylete feliratú ezüstérem (24,2 gr. agárfejes fémjel, S. G. A. gyártójel) fölső turulos bronz tűs fémszalagon, szép állapotban. 1600
82 Magyar Athlétikai Club / MAC Hadiérme / 1914—1915 / évben / Verseny díj // Ép Ész Csak Edzett Testben Él feliratú nyolcszögletes bronzérem eredeti szalagon, szép állapotban. 1000
83 Budapesti (Budai) Torna- Egylet 1875 / Nagy Érem feliratú ezüstérme (18,6 gr agárfejes fémjel, S. G. A. gyártójel) eredeti szalagon, hozzá 2 db atlétikai bronz és ezüstözött bronzérem (utóbbi szalagon), mindhárom szép állapotban. 2200
84 8 db alumínium kegyérem, 2 db pápai kegyérem, (XI és XII. Pius) egy alumínium és egy réz, mindegyik jó állapotban. 1800
85 7 db alumínium és 3 db fehérfém kegyérem, közöttük esztergomi bazilikát ábrázoló érem. 2200
86 5 db alumínium (köztük Szt. István és Szt. Lászlót ábrázoló) 4 db vegyes fém kegyérem és 1 db Patrona Hungariae –t ábrázoló, "Jézus Legszentebb Szívedbe Zárd Védegyletünket" feliratú 30 mm-es aranyozott bronzérem szép állapotban. 2600
87 X. Pius pápai 32 mm átm. nikkel érem, 2 db kiskereszt, 6 db vegyes kegyérem, Jézus Szentséges Szívének Tiszteletőrsége 30 mm-es spiáter érme. 2000
88 Királyunk (I.FJ.) imája ovális medál, I. FJ és II W. 28 mm-es propaganda bronzérem, Murányi: Auguszta Alap 1914-1915 / Krasniki csatában az oroszoktól elvett ágyúból vert 21 mm-es bronzérem. 1500
89 1938 Eucharisticus Kongresszus áttört lemez- és tűzzománcos jelvénye (utóbbin apró zh és letört tűvel). 800
90 2. Armee / Feldzug 1914 1915 In der Karpathen I. vh-s bronz sapkajelvény. 2200
91 Szántó G.: Királyi Egyetemi Nyomda MDLXXVII. 40 mm-es egyoldalas vert bronzérem, Szorgalom és Jó Erényért / Gyűjts a jövőért feliratú 23 mm-es alumínium érem, BUÉK alu. reklámérem és 3 db befoglalt, fülezett pénzmedál. 800
92 Tűzharcos Szövetség mini tűzzománcos gomblyuk jelvénye (Berán N.), FELVIDÉKÉRT szív alakú bronz lemezjelvény és Német Háborús Emlékérem kard és koszorú szalagrátét. 2200
93 PUSZTA / SZER // EZREDÉVES KIÁLLÍTÁS 1896 tűzzománcos, patentes gomblyukjelvény (hiányos!) Árpád vezérrel. 1200
94 II. vh-s Vöröskeresztes (60 mm-es) festett vas LÉGÓ jelvény eredeti tűvel, jó állapotban. 1400
95 Magyar Mérnök és Építészegylet 29 mm-es tűzzománcos gomblyukjelvény, a pántban Morzsányi J. / Budapest gyártójellel, szép állapotban. 3000
96 Olimpiai öt karika tűzzománcos jelvény letört tűvel. 1600
97 PAX-TING 1939 – Leány Cserkész találkozó tűzzománcos rátétes jelvénye eredeti tűvel, szép állapotban. R 4000
98 3 db Evezős egyleti jelvény, 2 db gomblyuk, 1 db rövidebb tűs, jó állapotban. 2400
99 3 db Evezős egyleti jelvény, 1 db gomblyuk, 1 db hiányzó tűs, jó állapotban. 2400
100 3 db MAC (Magyar Athlétikai Club) tűzzománcos jelvény eredeti tűvel, jó állapotban (kettő zománchibás). 2400
101 2 db MAC (Magyar Athlétikai Club) tűzzománcos jelvény tűs és gomblyuk kivitelben, szép állapotban (apró zománchiba). 2000
102 Pázmány Péter Tudományegyetem aranyozott gomblyuk jelvénye és MATHIAS REX / LUDI SAVARIENSES 18 mm-es alumínium érem. 1200
103 BUDAPESTI KORCSOLYÁZÓ EGYLET 1869 tűzzománcos gomblyuk jelvénye. 1800
104 3 db külföldi tűzzománcos jelvény jó állapotban. 1800
105 4 db külföldi tűzzománcos sportklub jelvény eredeti tűvel (1 db csavaros), jó állapotban (apró zománchiba). 2000
106 1 db tollas, pajzsos bronz jelvény, 2 db külföldi csipeszes jelvény és 1 db üveg gomb. 1000
107 2 db monogram bross, 2 db csipeszes fém kellék. 500
108 8 db vegyes, zömmel magyar jelvény, köztük 1956 előtti III. osztályú sportoló jelvény és magyar zászló. 1000
109 Hindenburg kereszt szalaggal, jelzett. 3900
110 F. J. Milleneumi emlékérem, 1896. 2900
111 Munkás-paraszt hatalomért, 1957. 3900
112 Jelzett ezüst budapesti sportérem, 1935. 3500
113 Bronz MOVE érem, 1927. 3500
114 Bolgár háborús emlékérem, 1915-1918. 3900
115 Rendőrtiszti főiskola plakett. 1500
116 Monarchiás szalagsávok, 3 db. 1000
117 Angol II. vh. védelmi érdemérem. 3500
118 Lengyel zom. vöröskeresztes kitüntetés. 3900
119 48-as díszérem (2930 adományás). 3500
120 500 repült órás kitüntetés. 2900
121 Károly csapatkereszt eredeti szalagon. 1900
122 Tűzkereszt I. osztály eredeti szalagon. 3500
123 48-as díszérem eredeti szalagja. 1200
124 1926-36 BLASZ zom. plakett, ritka. 5900
125 Különleges tengerész kitűző (I-II. vh?). 3900
126 1912-13 mozgósítási kereszt eredeti szalagon. 4500
127 Kunfi gárda jelvény. 1500
128 Hadik huszárok jelvény. 2500
129 Kraszniki bronz ágyúérem 1914-15. 2900
130 Magyar Vitorlás Szövetség arany és br. érem. 3900
131 Szoc. szalagsávok + 1 mini, 4 db. 1900
132 1954-es sport plakett dobozában, Kazincbarcika. 1900
133 Díszcsomagos 1956 papír- és fémpénz. 4500
134 Díszcsomagos 200.- Ft-os fém- és papírpénz, 2009. 3900
135 Díszcsomagos 200.- Ft-os fém- és papírpénz, 2009. 3900
136 Az 1000 éves határok felé M. Kir. 2. honv. lovasdandár, 1940. 7900
137 Sorszámos üres Károly csapatkereszt igazolás + történet. 1500
138 2 db szoc. katonai kitüntetés + oklevél tartóval. 3500
139 6 db szoc. üres kitüntetésdoboz. 1200
140 Emericana káptalani kereszt (1924-1933 típusú) sima sugarakkal, aranyszegélyes zöld szalagon. 10000
141 Emericana protectori kereszt,szalag nélkül. 15000
142 Emericana priori kereszt, bronz, szalag nélkül. 8000
143 Emericana priori kereszt, arany, szalag nélkül. 8000
144 Schlaraffia, Alschlaraffia, PROTOKOLL jelvény. 1000
145 Schlaraffia, Alschlaraffia, TREUE, jelvény a hűség elismerésére. 1000
146 Schlaraffia, Alschlaraffia, jelvény a karácsonykor szokásos nyilvános ünnepségre. 1000
147 Schlaraffia, Alschlaraffia, UHUBAUM jelvény a karácsony és újév közötti rendezvényre, amelyen nők is részt vehettek. 1000
148 Schlaraffia, Budapestia, Urahne jelvény. 1000
149 Schlaraffia, Budapestia, XXV. Sonderwillekum (jubileumi) jelvény. 4000
150 Schlaraffia, BUDAPESTIA WILLKOMM EHE jelvény. 3000
151 Schlaraffia, BUDAPESTIA Schwarzer Rosschweif für Würdenträger, kitüntetés. 8000
152 Schlaraffia, BUDAPESTIA Roter Rosschweif für Würdenträger, kitüntetés. 8000
153 Schlaraffia Prag, Orden vom Stern des Hadramuth, kitüntetés. 5000
154 Schlaraffia Villa Hermanni ( Hermannstadt- Nagyszeben), kitüntetés. 8000
155 Schlaraffia Prag, Kegelorden 2. Klasse, kitüntetés szalaggal. 8000
156 Schlaraffia Prag, Kegelorden 2. Klasse mit Schwester, kitüntetés. 8000
157 Schlaraffia UHU Orden, kitüntetés. 5000
158 Schlaraffia UHU Orden, kitüntetés. 4000
159 Schlaraffia Vindobona-Bécs Gstanzl, személy jelvény. 1000
160 Schlaraffia Vindobona-Bécs Sonderwillekum XVIII. Concil, jelvény. 1500
161 Schlaraffia Vindobona-Bécs Hausahne, jelvény. 1000
162 Schlaraffia Vindobona-Bécs 50, Sonderwillekum, jelvény. 3000
163 Schlaraffia Aurelia Auquensis-Baden Baden, In Arte Voluptas, kitüntetés. 10000
164 Schlaraffia Aurelia Auquensis-Baden Baden, In Arte Voluptas, kitüntetés szalaggal. 10000
165 Schlaraffia Fryburgia Brisgaviae-Freiburg, kitüntetés. 5000
166 Schlaraffia Pontana-Brüx, Bannerorden, kitüntetés. 5000
167 Schlaraffia Steyer-Styria Hausorden 2. Klasse, kitüntetés szalaggal. 8000
168 Pesti Gyep 1839 bronzérem. 15000
169 Pesti Gyep 1840 bronzérem. 15000
170 Díszes réz lőportartó, zsanér hiányokkal. 9800
171 Réz lőportartó, bőr akasztóval. 8000
172 M. Kir. Folyamőr Tiszti tőr maratott pengével. 100000